barbarimashhad barbarimashhad .

barbarimashhad

مهاجرت كانادا


مهاجرت به كانادا

راي بيش از 60 روش مختلف وجود دارد كه هر يك جزئيات و شرايط خاص خود را دارند. در هر روش قوانين و ملزومات خاصي وجود دارد. در يك روش مهاجرت به كانادا ممكن است به بيش از يك ميليون دلار كانادا سرمايه نياز داشته باشيد و در يك روش با صد هزار دلار بتوانيد درخواست خود را اپلاي كنيد. حتي روشهايي وجود دارد كه بدون سرمايه گذاري اين اقدام صورت مي گيرد.

برخي روشها براي مهاجرت به كانادا حتما به مدرك زبان با نمره بالا نياز دارند و برخي روشها بدون هيچ مدرك زبان مي توان اقامت كانادا را كسب كرد.

در ذيل به طور كلي به برخي از اين روشها اشاره مي كنيم.

مشاوره در زمينه مهاجرت به كانادا چه فوايدي دارد؟

اما آنچه بيش از هر چيز اهميت دارد مطابق شرايط شما با يكي از شيوه هاي مهاجرت به كاناداست. به شما پيشنهاد مي كنيم اگر قصد جدي براي مهاجرت به كانادا داريد حتما از مشاوره فردي استفاده نماييد كه تجربه كافي در اين زمينه دارد.

مشاوره مناسب مي تواند بهترين پلن را براي ارائه درخواست اقامت در كانادا به شما معرفي نمايد و بدين ترتيب در وقت و هزينه خود به ميزان قابل توجهي صرفه جويي خواهيد كرد.

مديريت كانتيننتال بدين منظور خدمت ويژه را در نظر گرفته است. شما مي توانيد جهت استفاده از مشاوره رايگان كارشناسان حرفه اي كانتيننتال با يكي از شماره هاي روابط عمومي مندرج در سايت تماس گرفته و با كارشناسان اين شركت ارتباط برقرار نماييد.

وجود بيش از شصت پلن فعال و موفقيت در اپلاي بيش از هشتاد درصد درخواستها يكي از عوامل اثبات تخصص كارشناسان كانتيننتال به حساب مي آيد. همچنين سابقه بيش از دو هزار در خواست اقامت اپلاي شده اين اطمينان را به شما مي دهد كه بهترين پلن و برنامه مهاجرتي متناسب با شرايط شما آماده و به شما ارائه خواهد شد.

مهاجرت به كانادا به چه روشهايي صورت مي پذيرد؟

مهاجرت به كاناد از طريق سرمايه گذاري يكي از روشهايي است كه عموما ساده تر از ساير روشها به جواب مي رسد. اين روش در استانهاي مختلف كانادا قابل اجرا مي باشد اما در استان كبك با توجه به شرايط ويژه اين استان عموما بيشتر مورد توجه قرار مي گيرد.

پلن ديگر براي مهاجرت به كانادا اقدام از طريق كارآفريني استاني است. در اين روش اغلب حرفه ها حتي حرفه هاي هنري مانند نوازنده و يا نويسنده نيز مي توانند درخواست اقامت دهند. هر چند اولويت با طرحهاي خود اشتغالي و كارآفريني است.

مهاجرت به كانادا


برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۳:۴۶ توسط:نتسان موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :