barbarimashhad barbarimashhad .

barbarimashhad

باربري كوتاه ترين زمان علي آباد كتول مشهد


باربري مشهد يكي از قديمي ترين و با تجربه ترين شركتهاي باربري در شرق كشور است كه نه تنها در زمينه حمل بار درون شهري و اسباب كشي در مشهد فعال است بلكه به صورت بين شهري و از مشهد به ديگر شهرها نيز سرويس دهي گسترده اي دارد. حمل بار از مشهد به علي آباد كتول از جمله اين سرويسها قلمداد مي گردد.
باربري نتسان نام تجاري باربري مشهد است كه فعاليت گسترده اي در تهران و مشهد دارد و سالهاست با اين نام در بين مردم شريف اين شهرها شناخته مي شود. اين باربري در زمينه حمل بار درون شهري و اسباب كشي در مشهد فعاليت بسيار گسترده اي دارد.
همچنين در زمينه حمل و نقل بين شهري انواع بار و خرده بار و كالا و محصول و اثاثيه منزل از مشهد به ديگر شهرهاي كشور از جمله شهر سر سبز علي آباد كتول و ساير شهرهاي استان گلستان مانند گنبد كاووس و بندر تركمن و گرگان حمل مي نمايد.
باربري مشهد ويژگي هاي برجسته اي دارد كه از ان جمله مي توان به تخفيفات استثنايي اين باربري اشاره نمود كه سبب شده است قيمتهاي باربري مشهد به حداقل ممكن در بازار برسد و اين شركت در بين صدها باربري به عنوان ارزانترين باربري مطرح گردد.
يكي از اين تخفيفات استثنايي تخفيف باور نكردني هفتاد درصدي مديريتي باربري مشهد است.
اين تخفيف خارق العاده در بخش پورسانت مديريت اعمال مي گردد. يعني پس از كسر هزينه مربوط به خودرو و دستمزد راننده و كارگران از مابقي مبلغ كه به صورت متداول به عنوان سود مديريت باربري در نظر گرفته مي شود دو سوم مبلغ به نفع مشتري كسر مي گردد.
اما مديريت باربري مشهد معتقد است كه قيمت پايين به تنهايي نمي تواند رضايت خاطر مشتريان را به طور تمام و كمال جلب نمايد. چه بسا شركتهايي باشند كه قيمتهاي ارزاني داشته اما كيفيت خدمات دهي خود را چندان مطلوب حفظ نمي نمايند.
باربري مشهد با توجه به اين نكته خدمات بسيار استثنايي و با كيفيتي را در نظر گرفته است كه مي تواند رضايت خاطر همشهريان عزيز را به بهترين نحو ممكن جلب نمايد.
از ان جمله مي توان به خودروهاي باربري مشهد اشاره نمود كه همگي مدل بالا و كاملا سالم بوده و به مدرن ترين تجهيزات حمل بار مجهز شده اند. همچنين رانندگاني كه در باربري مشهد مشغول به فعاليت هستند نيز از بين زبده ترين و با تجربه ترين راننده ها انتخاب شده اند.
تنوع خودرويي نيز از جمله ويژگي هاي باربري مشهد مي باشد. انواع وانت بار و نيسان براي حمل بارهاي سبك و انواع خاور مسقف و غير مسقف براي حمل بارهاي متوسط و انواع كاميونت و تريلي و ده چرخ نيز براي حمل بارهاي سنگين و حجيم در نظر گرفته شده است.
ارائه بارنامه معتبر يكي ديگر از خدمات ويژه باربري مشهد مي باشد كه نشان دهنده اعتبار اين شركت محسوب مي شود. بارنامه معتبر زماني قابل ارائه خواهد بود كه باربري مذكور كليه استانداردها و قوانين مربوط به حمل و نقل را به خوبي رعايت كرده باشد.
همچنين پرسنلي كه در اين باربري مشغول به فعاليت هستند علاوه بر تجربه و كارايي بالايي كه در عملكرد ايشان تاثير گذار است از اخلاق حرفه اي مناسبي نيز برخودار هستند. اين پرسنل به خوبي با اصول مشتري مداري آشنا هستند و رفتار شايسته اي را تحت هر شرايطي از خود نشان مي دهند.


برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۰:۲۲ توسط:نتسان موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :