barbarimashhad barbarimashhad .

barbarimashhad

حمل بار مشهد جوانرود ارزان


باربري مشهد به عنوان يك شركت قديمي در حوزه حمل و نقل شرق كشور مي باشد كه نه تنها در زمينه حمل بار در ون شهري فعال است بلكه هر نوع بار و محموله اي را از مشهد به ديگر شهرهاي كشور حمل مي كند. حمل بار از مشهد به جوانرود نيز از جمله اين موارد به شمار مي ايد.
باربري مشهد سالهاست كه با برند تجاري نتسان در صنعت حمل و نقل كشور شناخته مي شود و با توجه به كيفيت بالاي خدمات دهي و همچنين تخفيفات و قيمتهاي استثنايي خود همواره توانسته اطمينان و رضايت مشتريان خود را به شكل گسترده اي جلب نمايد.
عمده فعاليت اين شركت در شهرهاي مشهد و تهران بوده و سرويس دهي باربري مشهد به دو دسته تقسيم مي شود. دسته اول سرويس دهي درون شهري است كه به صورت اسباب كشي در مشهد و حمل بار بين تمامي مناطق و محله هاي اين شهر به انجام مي رسد.
دسته دوم حمل بار بين شهري مي باشد كه از مبدا مشهد به تهران و ديگر شهرهاي كشور به انجام مي رسد. حمل بار از مشهد به جوان رود و ساير شهرهاي استان كوهستاني كرمانشاه مانند اسلام آباد غرب و كنگاور و... نيز از جمله اين سرويسهاي قلمداد مي گردند.
اما تخفيفات استثنايي كه توسط باربري مشهد در نظر گرفته شده است توانسته نام اين شركت را در بين صدها شركت فعال در حوزه حمل و نقل به عنوان ارزانترين باربري مطرح نمايد. اين شركت هم اكنون قيمتهاي زير قيمت بازار حمل و نقل ارائه مي نمايد.
يكي از اين تخفيفات استثنايي تخفيف مديريتي باربري مشهد مي باشد كه به ميزان باور نكردني هفتاد درصدي اعمال مي گردد. البته اين بدان معنا نيست كه هزينه حمل يك محموله مشخص در باربري مشهد هفتاد درصد ارزانتر از ساير باربري ها كشور باشد.
براي توضيح بيشتر بايد گفت كه بخشي از هزينه حمل بار به خودرو مخصوص حمل بار و حقوق راننده و كارگران مشغول در باربري تعلق مي گيرد و بخش ديگر نيز به عنوان پورسانت و سود خالص مديريت باربري به صورت متعارف تعلق خواهد گرفت.
مديريت باربري مشهد در بخش هزينه و پورسانت مديريتي تخفيف هفتاد درصدي را اعمال نموده و بدين ترتيب سود خود را مشمول اين تخفيف باور نكردني نموده است.
اما علاوه بر تخفيفات استثنايي كه توسط باربري مشهد در نظر گرفته شده است مي بايست به ديگر خدمات ويژه باربري مشهد نيز اشاره نمود. مديريت اين باربري معتقد است كه كيفيت در خدمات دهي به مشتري حرف اول را براي كسب رضات مشتريان مي زند.
بر همين اساس است كه برترين و پيشرفته ترين خودروهاي مخصوص حمل بار در كشور را به خدمت گرفته و به مدرن ترين تجهيزات ويژه حمل بار مجهز نموده است. اين خودروها توسط با تجربه ترين و فني ترين رانندگان در مسيرهاي بين شهري هدايت مي شوند.
اين رانندگان با توجه به تجربه خود مي توانند مسيرهاي كوتاه و كم ترافيك را برگزيده و در نتيجه بار مورد نظر شما را در كوتاه ترين زمان ممكن به مقصد برسانند.
باربري مشهد همچنين از بهترين  كارگران متخص بارگيري استفاده مي كند كه در نهايت دقت و با سرعت عمل بالا محموله مورد نظر مشتري را در خودرو بارگيري مي نمايند. اين نيروها بدون كوچكترين آسيبي محموله را در خودرو قرار مي دهند.
جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص خدمات ويژه باربري مشهد و همچنين قيمتهاي استثنايي اين باربري مي توانيد با يكي از شماره هاي درج شده در سايت تماس گرفته و از نرخ حمل بار خود تا مقصد مورد نظرتان اطلاع پيدا كنيد.برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۶:۳۰ توسط:نتسان موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :