barbarimashhad barbarimashhad .

barbarimashhad

مناسبترين قيمت حمل بار مشهد مريوان


باربري مشهد مفتخر است كه ضمن حفظ كيفيت خدمات خود ارزانترين قيمت حمل بار درون شهري و بين شهري در مشهد را ارئه مي دهد. حمل بار از مشهد به اقصي نقاط ايران از جمله شهر مريوان از جمله سرويسهاي دائمي باربري مشهد به شمار مي رود.
باربري مشهد يكي از قديمي ترين و معتبرترين شركت هاي حمل بار در صنعت حمل و نقل كشور محسوب مي شود كه سالها قبل فعاليت خود را با برند تجاري نتسان آغاز نموده است. عمده فعاليت اين باربري در شهرهاي مشهد و تهران و از اين شهرها به ديگر نقاط كشور مي باشد.
حمل بار درون شهري و اسباب كشي در مشهد يكي از وظايف اين باربري به شمار مي ايد. حمل بار بين محله هاي مختلف اين شهر تو سط باربري مشهد به انجام مي رسد.
همچنين حمل بار بين شهري از مشهد به ديگر نقاط كشور از جمله شهر زيباي مريوان توسط باربري مشهد به انجام مي رسد. حمل انواع بار و خرده بار به ديگر شهرهاي استان كوهستاني و زيباي كردستان مانند سنندج و سقز و بانه و... نيز از جمله اين سرويسهاست.
اام چه چيز سبب برتري باربري مشهد نسبت به ديگر شركتهاي باربري مي باشد؟ يكي از اين عوامل تخفيفات گوناگوني است كه توسط باربري مشهد اعمال مي گردد و سبب شده هزينه حمل بار در اين باربري بسيار مناسبتر از ساير شركتهاي باربري باشد.
از جمله اين تخفيفات مي توان به تخفيف استثنايي هفتاد درصدي در باربري مشهد اشاره نمود. اين تخفيف پس از كسر هزينه و دستمزد مربوط به راننده و خودرو مخصوص حمل بار و كارگران مخصوص بارگيري از پورسانت و سود خالص مديريت باربري كسر مي گردد.
بدين ترتيب مديريت باربري مشهد تنها به يك سوم سود متعارف باربري ها قناعت كرده و مابقي مبلغ را به نفع مشتري مشمول تخفيف مي نمايد.
اما قيمتهاي پايين به تنهايي نمي تواند باربري مشهد را به اين درجه از اعتبار رسانده باشد. بلكه عمال اصلي اعتماد مردم به باربري مشهد كيفيت خدمات دهي در اين شركت است كه در بالاترين سطح در صنعت حمل و نقل كشور قرار دارد.
يكي از ويژگي هاي باربري مشهد استفاده از تنوع خودرويي بالا مي باشد. انواع خودروهاي مدل بالا شامل انواع وانت بار و نيسان براي حمل بارهاي سبك و انواع خاور مسقف و غير مسقف براي حمل بار هاي متوسط و انواع تريلي و كاميونت و ده چرخ براي حمل بارهاي حجيم و سنگين و انواع خودروهاي يخچال دار و... اين امكان را فراهم مي اورند كه شما بتوانيد خودرو مناسب با بار خود را انتخاب نماييد.
اين مسئله بسيار تاثير گذار است كه حتما از خودرويي استفاده كنيد كه مناسب با بار و مسير مورد نظر شماست. بدين ترتيب هم در زمانو هم در هزينه خود صرفه جويي خواهيد نمود.
رانندگاني كه در باربري مشهد جذب گرديده اند با توجه به سابقه درخشاني كه در زمينه حمل بار درون شهري و برون شهري دارند مي توانند مسيرهايي را بيابند كه كمترين ترافيك را داشته و در سريع ترين زمان ممكن بار مورد نظر مشتري را به مقصد برسانند.
همچنين نبايد از نقش كارگران مخصوص بارگيري و تخليه بار غافل ماند. دقت عمل و مهارت اين كارگران در باربري مشهد سبب مي شود كه اولا هيچ آسيبي به محموله وارد نيايد در ثاني در كوتاه ترين زمان ممكن و كمترين حجم بار مورد نظر شما را بارگيري نمايند.
علاوه بر اين كليه پرسنل باربري مشهد طبق تاكيد مديريت اين باربري همواره اصول مشتري مداري را به طور تمام و كمال رعايت مي نمايند. اخلاق حرفه و برخورد خوب با مشتري سبب مي شود كه رضايت قلبي ايشان جلب گردد.
مديريت باربري مشهد تاكيد فراوني بر اين موضوع دارد چرا كه عملا سرمايه اصلي هر شركتي مشتريان ان شركت هستند. اميدواريم شما نيز از خدمات باربري مشهد كمال رضايت را داشته باشيد.
برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۰۲:۲۳ توسط:نتسان موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :